Mjekët I Thanë Se Orët E Saj Ishin Të Numëruara, Shqiptarja U Provon Të Kundërtën Mjekëve

Histori të tilla motivimi janë sa të rralla dhe të bukura. E ftuar në rubrikën “Ti mundesh” në emisionin “Thumb On” në RTV Ora ka qenë Ela Ziu nga Berati. Ajo tregoi historinë e saj prekëse ku iu desh të luftonte me anoreksinë. Ela ishte në rrezik për jetën dhe ëndërra që pa me gjyshin e saj e ringriti dhe i dha forcë për ta përballuar. “Në moshën 10 vjeç prindërit e mi u divorcuan. Kur të gjithë fëmijët gëzonin dhe festonin unë u detyrova të përballesha me një sallë gjyqi, ku duhet të vendosja se me cilin prind do rrija. Një rol të rëndësishëm në këto momente ka luajtur gjyshi im. Ai bëri rolin e babait tim së bashku me vëllain. Në 8-vjeçare dhe gjimnaz fillova të mbyllesha në vetvete. Ndihesha një femër e dështuar dhe.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply