“Mirupafshim Shqipëri, unë po iki!”, pedagogia e njohur rrënqeth me postimin e saj kaq te bukur

Nje shkrim ndryshe ka publikuar sot Silvana Begaj asisten pedagoge ne nje universitet ne Suedi.
Ajo qe shkruan ajo eshte ajo qe ndjen sot cdo shqiptar qe do te largohet nga ky vend ku drejetesia nuk ekziston dhe cdo gje ne te po vyshket dita dites. Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply