Milaim Zeka ia shpreh direkt Duda Baljes: Vetëm ti je…

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës Social Demokrate, Milaim Zeka, gjatë intervistës dhënë në T7, ka paralajmëruar hyrjen në politikë të dy këngëtareve, Morena Tarakut, e Kallashit. Ai duke ironizuar me klasën politike në Kosovë, ka thënë se Kallashi e Morena e përfaqësojnë më mirë popullin se sa deputetët aktual.“Më mirë është që Kuvend të jenë deputet Morena e Kallashi se sa këta deputet që i kemi në parlament”, ka deklaruar Milaim Zeka PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply