“Mësues nuk ndihem mirë, kam dhi.mbje në…”. Oh zot ç’bëre? Djalin 19-vjeç e çojnë ur.gjent në spital, ahh tm.err i zi…

Një ngjarje e tejet e rë.ndë ka tro.nditut sot Italinë.

Siç raportojnë mediat italiane, mësohet se ka ndërruar jetë 19-vjeçari shqiptar Osvaldo Kenga, i cili është ndjerë ke.q gjatë orës së mësimit dhe është dërguar menjëherë në spital.

I riu sipas mediave, ka pasur një dhimbje në gjoks. Shtypni ne foto rek1amen dhe meso rastin e plote te te riut ne itali

Ai është nisur me ur.gjencë në spital, ku i është dhënë menjëherë ndihma mjekësore, por fatkeqësisht nuk ka mundur të mbijetojë. Studenti shqiptar jetonte prej vitesh në zonën e San Vito Lo Capo, ndërkohë që kanë nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e vdekjes së tij.

Ky është rasti i dytë i të rinjve shqiptarë që humbin jetën në pak ditë në Itali, pasi dhe një 17 vjeccare humbi jetën, pasi dyshohej se kishte pasur komplikacione nga gripi.

Leave a Reply