Mesazhi kuptimplotë i infermieres italiane po ben xhiron ne rrjetet sociale

Nje lajme eshte shperndare nga Sindikata e Infermierëve të Shqipërisë.Ai eshte bere viral menjeher pasi eshte ndare ne rrjetet sociale.

Dhe kjo tregon se duhet te kemi me shume respekte per kemishen e bardhe “Frikë eshte të shkoni në supermarket? Të merrni turnin apo autobusin? Të shkoni në teatër, kinema apo restorant? Është normale. Po ne infermierët, mund të kemi frikë Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply