Me lule në duar! Momenti kur Alketa Vejsiu desh u rrëzua në Sanremo(Video)

Moderatorja Alketa Vejsiu ka kaluar një moment të sikletshëm gjatë prezantimit në skenën e Sanremo.

Në një video të publikuar nga “Rai”, shihet se si Alketa me lule në duar ecën drejt skenës po pengohet. Ajo shihet që ngatërrohet me këmbën e djathtë dhe mikrofoni i dridhet në duar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Leave a Reply