Mbush 100 vjeç, martohet me një 20 vjeçare

Një burrë që besohet të jetë të paktën 100 vjeç është martuar me një nuse 20 vjeçare.
100 vjeçari Katte shkëmbeu premtimet me Indo Alang në Indonezi, dhe besohet se është aq i moshuar sa ka luftuar gjatë epokës koloniale holandeze të vendit në fillim të shekullit të 20-të.
Kushëriri i dhëndrit Ayu Anggreni Muchtar, tha për mediat se mosha e saktë e Kate nuk dihet por me siguri i ka kaluar të 100-at.ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply