‘Mbrëmë dëfryem, sot na le me lot në sy’/ Ndahet nga jeta sapo u ul në kafe, miqtë dedikime prekëse për 24 vjeçarin

Mbrëmjen e djeshme 24- vjeçari Meleq Allhidri nga Prrenjasi u nda nga jeta parakohe. I riu sapo kishte hyrë në një bar dhe kishte porositur një kafe, por jeta e tij u ndërpre ende pa marrë porosinë duke rënë nga karrigia në dysheme..
Shkak i kësaj vdekje dyshohet të ketë qenë një arrest kardiak. Ndërkohë në rrjetet sociale miqtë dhe të afërmit e tij kanë prekur me mesazhet për të riun. Ata kanë shprehur tronditjen nga kjo fatkeqësi që u mori nga jeta 24- vjeçarin..PRIT DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply