Mbërrin dimri i ashpër/ Ulje drastike temperaturash, çfarë pritet të ndodhë javën e ardhshme

Java e ardhshme do të sjellë rënie drastike temperaturash dhe erë të fortë, thuajse në të gjithë vendin Ky është parashikimi më i fundit nga Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, i cili paralajmëron edhe shoferët, pasi do të ketë ngrica në rrugë, në pjesën më të madhe të vendit Parashikimi:Java e ardhshmei kthjellët me vranësira kalimtare.
Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet dhe ndiqni ato

Leave a Reply