Marramendëse! Kaq Paguhet Moderatorja Që Po I Djeg Meshkujt Duke I Dhënë Lajmet (Video)

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv, ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqiptar pas paraqitjes në edicionin e lajmeve me dekolte të theksuar.

Enki e ftuar në “Pop Culture” është pyetur nëse rroga e justifikonte pjesën e të zhveshurit në ekran dhe ajo ka thënë, duke qeshur shtype rekl,am dhe shikojeni videon:

Leave a Reply