Marina thotë se është e preferuara e të ëmës, habit Albëria: Mami jot ia fut kot

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj ishte e ftuar në “Klanifornia”, ku u bë pjesë e pyetësorit të Marinës. Albërija shkaktoi të qeshura në publik kur thumboi Marinën pasi ajo tha se ishte e preferuar e të ëmës.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju.

“Cila nga vajzat është pika jote e dobët në këto momente? Sepse gjithmonë mamatë kanë një vajzë të preferuar. Unë jam e mamit tim”.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply