Lutfi Haziri reagon kur e kuptoi lidhjen e Lotinës me djalin e Thaçit: “Sa te jam unë këtu ski me marrë ata, po a e din se çfarë Babe ka bre…”

Endrit Thaçi i biri i Presidentit Hashim Thaçi, më shumë se për çka do, flitet për jetën e tij pr.ivate. Mediat i’a kanë konfirmuar disa të das.hura, të cilat megjithatë nuk janë konfirmuar nga vetë i riu, shkruan “Kosovarja”.Së fundi po flitet se Endrit ka hyrë në li.dhje te fo.rte me vajzën e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, që po ashtu njihet si aktivisti më i zëshëm i “LDK”-së JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON:

Leave a Reply