Luana Vjollca E Pyet Në Emision “Live” Nora Isrefin, “Përveq Robertit, A Ke Bërë Mare Dhenie Me Ndonjë Tjetër?Ja Pergjigja E Norës (Video)

Nora Istrefi është këngëtare e suksesshme dhe e mirënjohur. Kanë qenë të shumta thashethemet për një krizë mes çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha.Ka qenë Roberti ai që është përgjigjur më së shumti në media. E ftuar ne emisionin ‘Shiko kush Luan’ ishte Nora Istrefi, ku ka treguar shume gjera per jeten e saj, por pyetja me pr.ovokative ishte kur Luana i tha, “Perveq Robertit a ke bere mar.edhenie me ndonje mashkull tjeter? pergjigja e Nores e la pa fjale gjithe publikun, ja cfare i thotë,kliko re/kl,amën shiko vide,on:

Leave a Reply