Luana Vjollca Duke Luajtur Me Futboll,Zbulon Padashje Gjo.Ksin Gjigand Në Videon E “Nxehtë”

Këngëtarja dhe moderatorja e famshme shqiptare, Luana Vjollca, së fundmi ka ndarë me fansat video ku shihet shumë më ndryshe. Luana ka postuar dy video, në njërën shihet në mënyrë provokuese duke u përgatitur, ndërsa në të dytën ajo shihet duke dribluar me top futbolli e veshur në fustan të kuq. Se sa është Luana e talentuar për furboll mund të vlerësoni vetë në videon e më poshtë.Sht ypee re ekla aamen dhe ju ha apet video provokuese e saj do ju cmend luana me keto levizje.

Leave a Reply