Loredana i vë vulën lidhjes me Mozzik, publikon videon dorë për dore me një mashkull tjetër (Video)

Mirëpo kjo intervistë nuk u prit mjaft mirë nga Mozzik i cili përmes një postimi tha se ishte Loredana ajo e cila e ka bërë “bërllog” gjithë lidhjen e tyre.E vetëm pak ditë pas kësaj interviste, Loredana Zefi tani ka publikuar fotografi nën shoqërinë e dikujt tjetër.Në Instagram, këngëtarja ka publikuar një video ku shihet dora e saj kapur me një dorë mashkulli, duke mos zbuluar më shumë, por dyshja shihet se janë duke udhëtuar drejt Parisit JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKOJENI:

Leave a Reply