Lopa Qe Peshon Sa Një Veturë Dhe Është E Gjatë 194 Centimetra (VlDEO)

Lopa gjigante me lara bardhë e zi që peshon më shumë se një veturë e vogël dhe është më e gjatë sesa super ylli i NBA, Michael Jordan, është bërë kryetemë e mediave australiane si lopa më e madhe që ndonjëherë është parë në këtë vend per me teper hap foton apo videon ne vazhdim.Ju faleminderit per mirkuptim ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni..

Leave a Reply