LAJMI I FUNDIT – Kosova prap në zgjedhje të reja

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj sonte në Zona B i ka quajtur ‘tinejxhera’ VV’në e LDK’në, duke i paralajmëruar se nëse hiqet taksa, sot nëntë muaj vendi shkon në zgjedhje, transmeton Periskopi.Haradinaj ka paralajmëruar Albin Kurtin e të tjerët se nëse e heqin taksën, nuk do t’i kenë në Kuvend 43 votat e opozitës.‘’Ju garantoj se nuk i keni 43 vota për kuorum. Le të bohen gati për nëntë muaj me shku në zgjedhje se nuk e di qysh dalin në rezultat këta’.‘’Nuk ka me leju që hajgarexhi dhe tinejxhera me e kthy Kosovën mbrapa.shtypemee poshte shiko te plote lajminn..

Leave a Reply