Lajmi I Fundit: Koronavirusi ‘Prek’ Edhe Lorik Canën, Flet Nga Italia

Lajmi i fundit: Koronavirusi ‘prek’ edhe Lorik Canën, flet nga Italia.Lorik Cana ish futbollisti i kombëtares shqiptare ka folur direkt nga Roma.

Cana i cili po qëndron në Romë ka deklaruar që familjarisht është izoluar në shtëpi nga Koronavirusi, shkruan Albanienshow

Ndiqeni emisionin ku ai flet live nga Roma.ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me poshtme:

Leave a Reply