LAJMI I FUNDIT – Jep dorheqje Glauk Konjuvca

Analisti politik Nexhmedin Spahiu u tregua i rreptë ndaj zyrtarëve që duhet dhënë përgjegjësi për, siç e quajti ai, skandalin me Xhamajkën.“Janë tre njerëz përgjegjës: Presidenti, Ministri i Jashtëm dhe Ambasadorja Vlora Çitaku. Nëse kjo e fundit ka thënë që të mos publikohet atëherë nuk është përgjegjësia e saj.Por, përgjegjësia e MPJD-së dhe e Presidencës absolutisht nuk duhet anashkaluar. Ose Glauk Konjufca të japë dorëheqje, ose kryeministri duhet ta shkarkojë atë.Nëse unë e kisha bërë një gabim të tillë do të jepja dorëheqje”.Shtypni foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Leave a Reply