LAJMI I FUNDIT: Gjërat ”rrotulluan” krejtësisht, prishet ”loja” LDK-VV – Kush e bëri këtë?

Gjërat ”rrotulluan” krejtësisht, prishet ”loja” LDK-VV – Kush e bëri këtë?
Zyrtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka dalë me një shkrim të paqartë në Facebook.

Kurteshi paralajmëron këdo që tenton ta prishë lojën, pak orë pasi partia e tij u mor vesh me Lidhjen Demokratike të Kosovës për koalicion..Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

Leave a Reply