LAJMI I FUNDIT : Fakte te reja sekrete rreth Gjuriqit dhe Albin Kurtit do befasoheni

Shkumbin Deamliaj i AAK’së në Debat Plus tha se Kurti ka bërë marrëveshje me 6 dhjetor me Gjurqin në Berlin për heqjen taksës, në këmbim që Lista Serbe t’ia votoj qeverinë. Demaliaj tha se Kurti le të na tregon se çfarë ka ndodhur atje.“Kurti është takuar me Gjuriqin në Berlin ku edhe janë marrë vesh me 6 dhjetor në Berlin për heqjen taksës, në këmbim që Lista Serbe ti’a votoj qeverinë ku ndërmjetësuese ka qenë një organizatë, VV qysh në start është duke krijuar skan dale”,tha Demaliaj në Debat plus shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni pamjet.

Leave a Reply