Lajmi Fundit: SHBA-ultimatum për Qeverinë ja kush duhet të bëhet Kryeminister në këtë javë

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka arritur në Kuvend të Kosovës, aty ku për pak pritet që të fillojë takimi me ambasadorët e QUINT’it dhe përfaqësuesen e BE-së në Prishtinë, shkruan Gazeta Express.Para mediave shkurtimisht, Mustafa ka deklaruar se nuk e di se a do të shkojnë në takim ambasadorët, pasi që ai thotë se ata janë thirrur nga lideri i LV-së, Albin Kurti Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet..

Leave a Reply