Lajmi Fundit: ”Kjo nuk pritej Vjosa Osmani i bashkohet Albin Kurtit…?”

Albin Kurti thotë se nga deklaratat e Isa Mustafës nuk ka dëgjuar asgjë të re. Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka thënë se nga deklaratat e Isa Mustafës dhënë pas mbledhjes së Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, nuk është që ka dëgjuar dicka të re, përpos atyre që kanë qenë të njohura për të.Ai madje u pa së bashku në një tavolinë me rivalen e tij të zgjedhjeve të 6 tetorit, Vjosa Osmani, e cila iu bashkua Kurtit në tavolinë e ku shihej se disponimi i saj me te eshte aq i mire sa qe se mendonte askush.A thua valle Po behet ndonje cudire e po del Vjosa ne VV?Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Leave a Reply