LAJM SHUME I RËND: Ky është i riu Mitrovicas qe vddiq ne Gjermani (FOTO)

Lajm i rëndë: Vd.es papritmas mitrovicasi 26 vjeçar në Gjermani.Leon Bajrami nga Koshtova e Mitrovicës, i lindur me datë 27.03.1993 ka vdekur papritmas, në Kieln të Gjermanisë. Var.rimi i të ndjerit do të bëhet në Gjermani ndërsa e pamja në Kosovë, do të mbahet mē vonë, sipas njoftimit të familjes.

Postimi i plotë nga familja Bajrami:
Te nderuar,Familjar dhe miqë me Zemër të Thyer ju njoftojme se djali, vllau Ynë i dashur LEON BAJRAMI I lindur me 27.03.1993 papritmas ndr oi jetë me datën 10.03.2020 në moshën 26 vjeqare. Varr.imi bëhet në Kiel të Gjermanisë me 21.03.2020 ne ora 12:00.

Leave a Reply