Lajm I Madh Për Kosovarët, Gjermania Merr Vendimin E Madh Për Kosovën

Dardania Press – Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se Gjermania e ka hequr Republikën e Kosovës nga lista e shteteve për verifikimin e sigurisë.Haradinaj ka thënë se ky është një lajm i mrekullueshëm dhe i rëndësisë së veçantë për Kosovën, Gjermaninë dhe shtetasit e dy vendeve.Postimi i Haradinajt:Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo..

Leave a Reply