l pakujdeshem shoferi i kamionit mban sytë në telefon, e përplasi një grua dhe e la pa shenja jete

l pakujdeshem shoferi i kamionit mban sytë në telefon, e përplasi një grua dhe e la pa shenja jete

Shoferi i një kamioni ka shkaktuar aksident me fatalitet derisa ishte duke shikuar në telefon, me ç’rast humbi jetën një grua 66-vjeçare që ishte brenda veturës të cilën e përplasi kamioni Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply