Ky njeri pretendon se ka sheruar 5 mije vete nga kan.ceri..!

Ky njeri pretendon se ka sheruar 5 mije vete nga kan.ceri..!
ë intervistën ekskluzive për Telegraph, Rick Simpson, një nga aktivistët më të mëdhenj të marijuanës mjekësore dhe njeriu që shëroi më shumë se 5,000 njerëz me vaj kërpi, flet se si ai pushtoi karcinomën dhe luftoi kundër qeverisë dhe mjekëve të korruptuar, dhe ndan recetën për vajin e kërpit e cila është po aq e lehtë sa të bësh një filxhan kafeje Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply