Kujdes pamjet/ Treni pë’rplas furishëm kamionin dhe e zhvendos 500 metra më tutje

Në një video të bërë publike nga mediat e huaja shihet një shofer ka arritur të shpëtojë mrekullisht pasi u g odit nga një tren i shpejtësisë së lartë.N gjarja ka ndodhur në Afyon të Turqisë. Kamioni që po transportonte bukë shihet duke kaluar kalimin nën nivel (e thënë ndryshe shinat e trenit) edhe pse trau ishte ende i ulur ..Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply