Kreymadhi : Ja përse Rama nuk del nga shtëpia, ja nga cila sëmundje vuan ai

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi bëri një lidhje skype në emisionin “Open” në Top Channel ku foli ashpër ndaj masave të marra nga qeveria.

Në fjalën e saj, Kryemadhi u shpreh se nuk kishte fare fr. ikë nga koronavirusi dhe se i vetmi i tillë sipas saj ishte kryeministri Edi Rama, i cili vuan nga problemet me frymëmarrjen. Kryemadhi shtoi se kjo është pikërisht arsyeja që ai është vetë-iz. oluar në banesën e tij në fshatin Surrel Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply