Koronavirusi: Një barist italian shërben kafen me lopatë në mënyrë që të mbajë distancë me konsumatorët

Italia ndoshta mund të jetë qendra e botës me gjendjen më të keqe nga koronavirusi, por kjo nuk i ndaloi disa persona që të gjejnë mënyrën më me humor që të kalojnë këtë gjendje, raporton “Daily Mail”, transmeton lajmi.net.

Kjo video tregon disa nga momentet e një burri që shërben kafen me një lopatë për një konsumatorë, teksa bënë shaka që ajo do ta mbrojë nga virusi. Ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply