Këta janë dy vëllezërit nga Gjilani që dyshohet se u vr anë nga motra e tyre (FOTO – EMRAT)

Prokuroria e ka konfirmuar se pesë persona kanë ndërruar jetë në GjilanKjo u bë e ditur përmes një komunikate nisur për media Sipas prokurorisë rasti ka ndodhur në lagjen “Bujanina” në Gjilan ndërsa, e ndjera V.B, ishte zyrtare policore Fillimisht, ajo dyshohet se ka vr arë dy prindërit, dy vëllezërit dhe pastaj ka kryer vetëvr asje Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply