Kështu dukej Tayna para se të bëhej e famshme

Momentalisht është një nga emrat më të lakuar në shtypin mediatik.Fjala është për reperen nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet me emrin artistik Tayna, e cila pothuajse gjithnjë mahnit fansat sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

E së fundmi, kanë qarkulluar disa imazhe të Taynës kur ajo ishte më e re dhe para se të bëhej e famshme.

Fotografitë mund t’i shihni më poshtë e si ju duket dhe sa ka ndryshuar artistja shqiptare vlerësojeni vetë shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Leave a Reply