Kërkohet nga Qeveria që të mbyll kufirin me Shqipërinë, kjo është thirrja e Kurtit

Kancelarja gjermane Angela Merkel, ka paralajmëruar se 70% e popullsisë gjermane do të infektohen nga koronavirusi.
Duke komentuar për këtë deklaratë të Merkelit, kryetari i Republikanëve të Kosovës Faton Kurti.
Ky i fundit ka thënë se Kosova nuk është e gatshme të përballet me një pandemi si Koronavirusi.PRIT 5 SEKONDA shtype relamen dhe shiko videon

Leave a Reply