Keni Bërë Plane Për Të Dalë? Mësoni Më Parë Sesi Është Parashikimi I Motit Për Ditën E Nesërme

Kushtet e qëndrueshme dhe moti i kthejllët mbeten prezent në vendin tonë, ku gjatë paradites vranësirat e lehta do të jenë të spostuara në zonat malore.Por gjatë pjesës së dytë të ditës vranësirat kalimtare do të shfaqen dhe në zonën e ulët të vendit. Sipas Meteoalb, temperaturat e ajrit, mbeten të pandryshuara në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke u luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -4 gradë Celsius deri në 14 gradë Celsius. Shtyp ne rke lame dhe meso me shume per motin.

Leave a Reply