Këngëtarja Rezmie Osmani Feston Datëlindjen, Ja Sa Vjeçe U Bë/ Ka Marrë Urime Zemre!

Këngëtarja Rezmie Osmani Feston Datëlindjen, Ja Sa Vjeçe U Bë/ Ka Marrë Urime Zemre!

Sot feston ditëlindjen njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore. Ajo mbushi plot 49 vjeç. Këngëtarja ka një karrierë të gjatë në muzikë duke sjellë këngë të cilat vazhdojnë të dëgjohen edhe sot. Kënga e fundit e saj është “O sa mirë”, të cilën e solli në bashkëpunim me Nexhatin, të vizualizuar edhe me klip /Ju ftojme qe ta hapni marketingun per 5 sekonda dhe shfaqet lajmi