Këngëtarja E Njohur Publikon Foton E Rrallë Kur Ishte 18 Vjeç, E Njihni Dot

Këngëtarja e njohur publikon foton e rrallë kur ishte 18 vjeç, e njihni dot. Ajo prej vitesh është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret e preferuara të publikut. Mesa duket ditën e djeshme Poni është bërë shumë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit një foto kur ajo ishte në moshën …Per me shum ndiqeni videon tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Leave a Reply