Kardiologu i famshëm i zemrës prof.dr. Zhan Mitrev jep receten që do ju shpëtojë nga çdo problem shëndetsor dhe Coronavirus(Receta)

Ju prezantojmë me recetën që shërben si një ilaç i mrekullueshëm për të gjithë trupin. Kjo recetë pastron enët e gjakut, mjekon zemrën, e përmirëson tepër imunitetin, pastron melçinë, përmirëson funksionimin e trurit, ju mbron nga infrakti dhe ndihmon në shërimin e kancerit.Ju duhen vetëm: 15 Limona 12 thelpinj 1 kg mjaltë 400 fara gruri ose arra Mënyra e përgatitjes: Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply