Kapet MAT reperja Tayna me 50Cent

Reperja e njohur shqiptare Tayna së fundi ka njoftuar bashkëpunimin e saj me Mozzikun.Kënga me titull “Edhe ti” ka marrë afër 9 milionë shikime në YouTube.Së fundi ajo ndodhet në Los Angeles, ku edhe po e ndjek nga afër reperin 50 Cent. Ajo pak minuta më parë, në Instastory, publikoi pamje nga paraqitja e reperit të njohur ja dhe video e Taynes me 50Cent shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih postimin e saj shtyp ne rek la medhe lexo lajmin e plote i cili po le nam en rrjetet sociale dhe me gjere ne te jgiteh rrjetet dhe me gjere.

Leave a Reply