“Ka një javë që ka ikur nga mendorja”, Bes Kallaku nuk duron më në karantinë: Njeri budalla (Video)

Aktori i humorit Bes Kallaku ka ndarë një video në rrjete sociale, teksa shfaqet i mbuluar me peshqir duke kënduar një këngë, ndërsa shkruan: Jena mirë! Thjesht nata e 6-të e karantinës, karabinës, karabullakut, kararrumullakut. Jena mirë!
Ndërkohë shumë shpejt videoja e aktorit është bërë meme, pasi kanë shtuar edhe fjalët e një të moshuare. Një montazh i videos, është bërë edhe më humoristik, pasi shtohet një tjetër personazh. E moshuara që shprehet: “Ka një javë që ka kaluar, iku nga mendorja. Është njeri me mendore, njeri budalla.”ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply