Ju Duket Pak Si E Habitshme : Ja Perse Duhet Ta Shperndani Kripen Neper Shtepi, Cfare Mrekullishe Sjell Kjo Gje

Kripa parandalon shpërndarjen e milingonaveNëse po kërkoni një mënyrë natyrale se si të parandaloni dhe largoni milingonat nga dyert, dritaret e kështu me rradhë, mund të mbështeteni tek kripa.Thjesht shpërndani pak kripë në dritare dhe në hapësiraqt e tjera ku zakonisht futen milingonat në kuzhinën apo në shtëpinë tuaj.Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo le.xo

Leave a Reply