Jam I Martuar, I Kam 3 Fëmijë Si Drita Por Ia Kam Marr Inati Keq Gruas Se Jam Dashurua Ne .

Jam i martum e baba i 3 femive me gruan teme e kom kalu mir nuk osht qe kemi pas mosmarrveshje se osht njeri kuptushem gjithmon mka perkrah e mka nejt afer nuk i hi ne hak se me dhemb po dashuri per to sjom tu ni qe ni koh te gjat Para 3 vjete kom fillu punen me nje firm nuk po ceki emer se spo du mu kuptu ma shum aty jom njoftu me ni kolege tpunes e nashta qe po rri qdo dit me to po dyt jemi dashuru me njani tjetrin me ni fjal jom met pa zgjidhje duke shty,pur mbi rekl,a men me pos,hte dhe sh,iko vide,on.

Leave a Reply