Ja Qfar Ju Ndodh Motrave Tona: Një Femër Kërkon Punë,Ja Cfar Kushte Duhet Të Plotësoj…

Kur nje femer kerkon pune ne Kosove,ja se cfar kushte duhet te plotesoje; Kjo qe po ndodh ne kosoven ton është teper shqetesuese per qdo femer dhe qdo rini qe po jeton ne ket vend.Eshte publikuar nje bised mes nje femres ku kerkon pun.Në vendet tona papunsija mbizotron si gjith dhe per këtë shkas ndodhin kësi lloj ngjaresh.Por ajo qfar shihet do tju shokoj te gjithve: Per cfar behet fjal per shtype rekl, am dhe shiko videon e plote e cila po le nam ne rrjetet sociale dhe me gjere.

Leave a Reply