Ja momenti kur Merkel sa nuk ia hoqi pallton Erdoganit (VIDEO)

Ditë më parë në Gjermani janë takuar liderë të ndryshëm botërorë, të cilët kanë biseduar rreth gjendjes në Libi

Kancelaria gjermane Angela Merkel dhe Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Antonio Guterres, kanë pritur në Berlin, liderët nga e gjithë bota, të cilët biseduan rreth gjendjes në Libisë, ku i pranishëm ishte edhe Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply