Ja Kush Ishte Personi, Dashuriia E Parë E Leonora Jakupit

VIDEO / Ja kush ishte personi, dashuriia e parë e Leonora Jakupit Leonora Jakupi është këngëtare shumë e njohur. Një ndër këngëtaret më të njohura, më të bukura e të preferuara në trojet shqiptare. A e dini që karriera e Leonorës ka filluar në moshën 15 vjeçare ku ka kënduar për herë të parë në festivalin “Zëri i Drenicës”? Ajo shkëlqej që në paraqitjen e parë dhe me të shpejtë morri pëlqimin e publiku.Por a e dini se kush ishte personi, dashuria e pare e saj, ja kush eshte, shtyp meposht hapsiren e re,klames dhe shikoje.

Leave a Reply