Isa Mustafa “befason“ me deklaratë, Mua më do populli i Kosovës, Unë jam një…

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë bisedimet me VV-në për formimin e Qeverisë. Sipas tij tani koalicioni mund të arrihet me vullnetin e Vetëvendosjes.“LDK ka vullnet edhe përkushtim që të arrihet koalicioni se kemi punuar gjatë për këtë dite.shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Leave a Reply