Ikën Me Vrap, Si Boshatisen Lokalet Në Durrës Në Pak Sekonda. ‘She Rri’ Për Të Arritur Tek Dera I Pari (Video)

Durrësi, Tirana e qytete të tjera në vend u lëkunden mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:15 nga lëkundjen 4.9 rihter. Ky tërmet i ka kapur të gjithë të pa përgatitur, pasi fr ika që shkaktoi ishte e madhe.
Mijëra qytetarë kanë qenë në lokale në momentin kur ra tërmeti dhe kur u ndjenë lëkundjet e para janë çuar dhe kanë dalë me vrap jashtë. Siç shihet dhe nga …Per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Leave a Reply