I prekuri me Covid 19 nga Kosova kërkon të lirohet nga spitali: S’kam asgjë, s’mund të rri i mbyllur

Një nga të prekurit me koronavirus nga familja në Viti ka folur përmes një lidhjeje direkte në televizionin publik.

I prekuri me virusin Covid-19 thotë se ai dhe gruaja e tij janë mirë, ndonëse edhe ajo ka rezultuar pozitive në testin për koronavirus.

Banori i Vitisë thotë se vetëm babai i tij 77 vjeç, i cili ishte rasti i parë i infektuar me koronavirus në Kosovë, është më keq me shëndet, ndërsa ai dhe gruaja e tij janë mirë dhe se kërkon të lirohet menjëherë nga karantina në Infektivë Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply