I Doli Emri Në Përgjimet E ‘Zogut Të Tiranës’, Reagon Madonna Shqiptare: “Jam Grua E Martuar Dhe E Ndershme”

I doli emri në përgjimet e ‘Zogut të Tiranës’, reagon Madonna shqiptare: “Jam grua e martuar dhe e ndershme” Këngëtarja Elda Shabani e njohur për publikun me emrin Madona, ka reaguar pas lajmeve se ajo bashkëpunonte me Hermes Nikajn.Emri i saj u lakua në përgjimet e fundit që u bënë publike dhe pas këtyre ka reaguar këngëtarja.Ajo ka postuar në Facebook një status ku tregon se nuk është e përfshirë dhe e gjitha është një shpifje.Madonna shqiptare, tregon se është e martuar dhe e ndershme.JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON:

Leave a Reply