Historia E Elenës, E Cila U Martua Në Moshën 15-Vjeçare Dhe Humbi 7 Fëmijë

Ledjoni nga Vlora ka ardhur për të shoqëruar prindërit dhe ka përfunduar në studion e programit “E Diela Shqiptare” për një mesazh.Tani që ka shpëtuar nga ai makth, një tjetër “mur” e ndan me familjen, sidomos me vëllain e saj Ledjonin.A do e falë ai pas dy vitesh?Motra e Ledionit ka shkruar për t’i bërë një surprizë prindërve, por stafi i emisionit ka zbuluar se …Per me shum ndiqeni videon duke Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply