Historia e 13 vjeçares që përloti shqiptarët: Babi na la në mes të rrugës, si nëna nuk të bëhet askush (Video)

Letra e 13 vjeçares shqiptare drejtuar në emisionin ‘Historia ime’’ në tv Klan po bën xhiron në rrjet.
13 vjeçarja e kishte dërguar letrën e saj pasi kishte dëgju shumë histori njerëzore në këtë emision.
Ajo jeton tani me mamanë dhe 2 motrat e saj 6 vjeç dhe 3-muajshe dhe historia e saj është shumë e trishtë. рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply